Funkcjonalność i nowoczesność

W wielu domach przy posiłkach towarzyszy domownikom piękna, efektowna i praktyczna porcelana, w której to każde, nawet najprostsze danie smakuje wyjątkowo. Mimo iż przez jakiś czas porcelana została trochę zapomniana, to jednak dziś powoli wraca do łask i coraz więcej osób inwestuje w takie gustowne i klasyczne komplety. Z czego słynie porcelana Ćmielów, która jest jedną z najstarszych porcelan w Polsce? Co warto o niej wiedzieć? 

Klasyczne, unikatowe wzory 

Prawdziwa, gustowna, oryginalna porcelana to obecnie marzenie wielu pań. Zazwyczaj, gdy podejmuje się decyzję o kupnie takiej porcelany, chce się zainwestować w naprawdę dobry jakościowo komplet, który dodatkowo ma jeszcze wyjątkową historię i cieszy się tradycją na rynku. Z czego słynie porcelana Ćmielów, która jest jedną z najbardziej efektownych i stylowych porcelan, które można kupić w Polsce? Są to wyjątkowe, unikatowe wybory, które przypominają prawdziwą sztukę. Piękna, czysta biel, wyjątkowe wzory, mocne uchwyty oraz precyzyjne wykończenie sprawia, że na stołach znajduje się prawdziwe arcydzieło. Wysoka jakość oraz dbałość o każdy detal sprawiło, że cieszy się ona tak wielkim powodzeniem wśród klientów i to nie tylko w Polsce, ale tez poza granicami naszego kraju. Taki zestaw zachwyci nie tylko domowników, ale i gości odwiedzających nasz dom. 

Szeroki wybór kompletów

Astra, Sofia, Rococo, Margaret – to tylko kilka unikatowych i wyjątkowych kompletów, które można znaleźć w tej niezwykłej kolekcji. Zestawy obiadowe, zestawy kawowe oraz możliwość kupienia pojedynczych talerzy, filiżanek czy dodatków sprawia, że każdy klient może dzięki temu stworzyć samodzielnie unikatowy zestaw do swojego domu. Co ciekawe, ta porcelana jest jedną z najczęściej wybieranych kompletów na różne okoliczności typu wesela, urodziny, rocznice itp. 

Gustowna porcelana z Ćmielowa to wiele produktów, które można kupić w komplecie obiadowym lub kawowym. W skład serwisu obiadowego wchodzą: talerze głębokie, talerze płaskie oraz talerze deserowe. Z kolei, w skład serwisu kawowego zalicza się: talerzyki deserowe, filiżanki ze spodkami, imbryk, dzbanek na mleko oraz cukiernicę. 

Dlaczego warto postawić na porządna porcelanę?

Nie od dziś wiadomo, że w każdym  domu powinien znaleźć się taki wyjątkowy, uroczysty zestaw, który będzie wyciągany na specjalne okazje, by celebrować wspólne biesiadowanie przy stole domowników. Ta porcelana jest na to doskonałym przykładem, gdyż jest bardzo ekskluzywna i ozdobna, a przy tym niezwykle praktyczna i funkcjonalna. Wytworna kolacja czy tradycyjny obiad smakują w niej wybornie. Dlatego też, stosowana może być częściej niż tylko przy specjalnych okazjach. Ponadto, dużą zaletą tych kompletów jest to, że porcelana ta jest bardzo solidna i trwała. Nie niszczy się, nie rysuje tak szybko. Służyć może użytkownikom przez kilkanaście dobrych lat i spokojnie może buc przekazywana z pokolenia na pokolenie – co zresztą tak się często dzieje. Jeżeli chce się zainwestować dobrze to ta porcelana jest odpowiednim przykładem na to, jak kupić idealny serwis do domu.

Może Ci się również spodoba