Co dać w ramach upominku na nową drogę życia?

Wyprawiając wesele, nie sposób zaprosić na nie wszystkie osoby, które by się chciało. Część gości dostaje zaproszenie wyłącznie na uroczystość kościelną, bądź ceremonię w urzędzie stanu cywilnego. Jeśli otrzyma się takie właśnie zawiadomienie o czyichś zaślubinach, wiele osób zachodzi w głowę co wręczyć młodej parze w ramach upominku. Czy same kwiaty wystarczą? A może dać kartę z gratulacjami i dorzucić do tego kilka złotych?

Jaki upominek wręczyć parze młodej?

Mimo, że młode pary zazwyczaj nie liczą na żaden prezent od gości kościelnych, miłe jest bardzo, kiedy taki upominek od nich otrzymają. Może to być dosłownie drobiazg – kupon totolotka, bon do wykorzystania w sklepie dekoracyjnym czy kieliszek do prosecco. Warto kupić jakąś małą a przydatną rzecz – na przykład coś do przyda się młodym w ich nowym domu. Do upominku dołączyć można butelkę dobrego trunku, który zasugeruje wznoszenie toastu za zdrowie młodej pary. To na pewno miły gest.

Gdzie kupić kieliszki do alkoholu?

Sporo osób robi obecnie zakupy wyłącznie przez Internet. Jednak w przypadku kieliszków do prosecco czy innego alkoholu, warto rozważyć zakup on-line dwa razy. Istnieje ryzyko, że transport zawiedzie, a szkło się pobije. Oczywiście, przesyłki takie są dobrze zabezpieczane, jednak kurierzy różnie traktują paczki, które mają do przewiezienia. Lepiej kupić tego typu prezent w galerii handlowej lub w lokalnym sklepie z wyposażeniem do domu. https://horecaservice.pl/200-kieliszki-do-wina-szampana-prosecco

Możesz również polubić…