Czy opłaca się inwestowanie w szafy chłodnicze?

Urządzenia, które zostały przeznaczone do przechowywania i eksponowania żywności, doskonale sprawdzą się w różnego rodzaju lokalach gastronomicznych, sklepach, cukierniach, restauracjach, kawiarniach, dyskotekach oraz w hipermarketach. Posiadają różną pojemność i zostały wyposażone w system, który ułatwia dokonywanie zmian dotyczących ułożenia półek. Zapewnia to przede wszystkim swobodne eksponowanie produktów spożywczych i pozwala na układanie ich na różnych wysokościach.

Urządzenia do przechowywania żywności a znaczenie zastosowanego wyposażenia

Sposób chłodzenia jest uzależniony od modelu tego typu sprzętu. W ekspozycyjnych szafach chłodniczych zastosowano chłodzenie nawiewowe. Niektóre z nich zostały poza tym wyposażone w czujniki wilgotności, co jest niezwykle ważne przede wszystkim wówczas, gdy są w nich przechowywane ciasta.

Inwestowanie w szafy chłodnicze jest opłacalne, ponieważ z jednej strony chronią one produkty przed zepsuciem, z drugiej natomiast ułatwiają ich eleganckie wyeksponowanie. Ma to niebagatelne znaczenie dla potencjalnych klientów, ponieważ świetny wygląd produktów na pewno zachęca ich do zrobienia zakupów.

Jakie czynniki decydują o jakości urządzeń wykorzystywanych do przechowywania i eksponowania produktów spożywczych?

O klasie szaf chłodniczych świadczą między innymi, takie walory jak:

• Wysokie parametry techniczne,
• Różnorodność,
• Oryginalne wzornictwo.

Możesz również polubić…