Dodatek, który wprawi w zachwyt dżentelmena

Dobrej jakości szwajcarski zegarek i gustowna muszka zamiast oklepanego krawatu – po tym można rozpoznać dżentelmena. Czasami uda się go wytropić po kontrowersyjnym kroju sweterka i nieco nonszalanckim sposobie bycia. Inną cechą dżentelmenów jest to, że spośród wielu trunków, zawsze wybierają whisky.

Szkło do whisky

Piękne szkło to ozdoba każdego barku. Szczególną urodę mają szklanki do whisky. Sam trunek coraz chętniej gości na stołach Polaków. Dane wskazują, że w 2011 roku sprzedaż whisky w Polsce wzrosła aż o jedną trzecią. Wraz z bogaceniem się społeczeństwa chętniej sięgamy po szklanki do tego trunku, które przyjmują rozmaite kształty. Każdy dżentelmen znajdzie odpowiednie szklanki do whisky, zaspokajające jego gust, trafiając w najbardziej wyrafinowane wymogi estetyczne. Wszak whisky to najodpowiedniejszy trunek dla dżentelmena.

Najlepszy prezent dla dżentelmena

Każdy znawca i miłośnik whisky rozpozna solidne szkło i grube dno. Osobnik taki, już na etapie dostrzeżenia do whisky szklanki doznaje przyjemnego odczucia, natomiast, gdy dotyka ją opuszkami palców – doświadcza prawdziwej ekstazy, dlatego, że doskonale wie, że taka szklanka poprzez swój specyficzny kształt pozwoli mu na pełniejsze smakowanie tego wyjątkowego napoju. Jeśli masz więc wśród znajomych lub w rodzinie zadeklarowanego dżentelmena – sprezentuj mu szklanki do whisky, jeśli chcesz sprawić mu prawdziwą przyjemność.

Możesz również polubić…