Idealne smażenie

Wyposażenie kuchni jest nieodłącznym elementem komfortowego gotowania. Toteż tak istotne jest to, co wybierzemy i jakiej będzie jakości. Patelnie muszą służyć i być po prostu rewelacyjnym naczyniem, które sprosta wszelkim oczekiwaniom.

„Wszelakie smażenie”

Czy to będziemy smażyć kotlety czy też deserowe placuszki z jabłkami – takie i inne dania wymagają tego aby patelnia nie przywierała a ciepło powinno być rozkładane równomiernie. To podstawy, ale warto także rozejrzeć się za konkretami typu:

– rodzaj powłoki: teflonowa lub ceramiczna,

– odporność na zarysowania i ścieranie,

– możliwość mycia w zmywarce,

– nienagrzewający się uchwyt.

Spośród ogromnego wyboru można wyszukać konkretną średnicę. W ten sposób znajdziemy maleńkie cuda mieszczące jedno jajko czy też znaczną wielkość pozwalającą na przygotowanie obiadu w jednym naczyniu.

„Wyjątkowy produkt”

Każdy bez problemu znajdzie to, czego szuka ze względu na przeznaczenie. Czy to do przygotowywania dań chińskich w woku czy też naleśników na zupełnie płaskiej powierzchni. To będzie decydować w jakim kierunku się rozglądać i na co ostatecznie się zdecydować. Na koniec zostaje oryginalny design, który wpasuje się w konkretny wystrój kuchni.

Możesz również polubić…