Jak wybrać piękne i bezpieczne świeczki na tort?

Punktem kulminacyjnym przyjęcia urodzinowego jest zdmuchnięcie przez solenizanta świeczek na torcie w ramach świętowania. Zwykle jednak kupuje się je w ostatniej chwili i wysadza w powietrze jako pierwsze. W świątecznej ofercie znajduje się kilkadziesiąt wzorów świec, które zaspokoją wszystkie gusta.

Cylindryczne świeczki na tort

Najprostsze są klasyczne, wydłużone modele cylindryczne, które najczęściej różnią się tylko kolorem. W tej samej grupie można jednak znaleźć bardziej eleganckie i bardzo cienkie świeczki na torcie lub warianty spiralne.

Wielokolorowe świece z cyframi

swieczki urodzinoweWielokolorowe świeczki na tort z cyframi wyglądają bardziej efektownie dzięki jaskrawym kolorom i dodatkowym zdobieniom. Wybiera się je w zależności od wieku osoby obchodzącej lub ważnej daty, np. rocznicy ślubu. Lubią je dzieci i dorośli, wyglądają równie dobrze na torcie o dowolnym kształcie i wielkości, dlatego uważa się je za uniwersalne.

Świece z napisem

Świece z napisem pozwalają połączyć numer z efektownym pozdrowieniem i życzeniami. Tradycyjne opcje są bardzo popularne: Wszystkiego najlepszego”, „Wszystkiego najlepszego”, „Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy”. Napis może być wykonany na całej figurze świecy lub składać się z oddzielnych liter, które powinny być ustawione w odpowiedniej kolejności.

Najbardziej niezwykłe są świeczki urodzinowe w określonym kształcie. Można je dekorować w postaci uśmiechniętych buziek, postaci z kreskówek, serc i innych symboli. Stanowią one jasny akcent w dekoracji tortu i pozwalają podkreślić tematyczny element przyjęcia. Wiele rodzajów świeczek na tort znaleźć można w jednym miejscu, w sklepie internetowym gdzie znaleźć można również najlepsze ceny.

Możesz również polubić…