Jaki model kupić?

Robot planetarny z blenderem https://sklep.gkpge.pl/Robot-planetarny-2100W-misa-7L-blender-w-zestawie to jeden z podstawowych sprzętów stanowiących wyposażenie kuchni. Wiele pań (a nawet panów) nie wyobraża sobie nie mieć sprzętu, który wykona za swojego użytkownika tak wiele czynności. Na jaki model najlepiej postawić? Odpowiedź poniżej.

Moc


Jak wiele sprzętów kuchennych, również robot planetarny z blenderem posiada określoną moc pracy. Klienci najczęściej wybierają te modele które posiadają moc: 1000 W, 1200 W lub 1400 W. Taki wybór pozwala przygotować wiele określonych rzeczy w bardzo krótkim czasie w sposób dokładnie tak jak sobie życzy jego użytkownik.

Pojemność


Wiele osób zainteresowanych tym sprzętem, szybko zauważyło, iż roboty te różnią się między sobą wielkością. Bardzo ważna jest tu jednak pojemność misy, w której to odbywa się każda czynność. Duża misa pozwala przygotować większą ilość konkretnej masy w krótszym czasie. Dlatego też najlepiej wybrać model, który posiada misę o pojemności 4,3 L, lub 6,7 L.

Ważne dodatki


Producenci chcąc wyjść naprzeciw klientom oferują im w zestawach wiele dodatkowych akcesoriów, które usprawniają ich pracę. W wersji podstawowej mieszadło, trzepaczkę czy hak do ciasta. Wersje rozbudowane mają także mieszadło elastyczne, mieszadło uniwersalne oraz mieszadło do przekładania. Wybierając robot z blenderem, otrzymujemy w ten sposób tak naprawdę dwa urządzenia w jednym. Jest to dobre rozwiązanie przede wszystkim dla osób, które chcą mieć sprzęty od jednego sprawdzonego producenta.

Możesz również polubić…