Jakie są żarówki ozdobne?

Można uzyskać w danym wnętrzu jego własny styl, poprzez zamontowanie żarówek ozdobnych. Tego typu żarówki są ostatnio bardzo modne i idealnie sprawdzają się nie tylko jako źródła światła, ale także jako elementy dekoracyjne danego pomieszczenia.

Jasna kropka nad i

Żarówki ozdobne to dzisiaj taki intrygujący detal, który od razu przyciąga oko. Wiszące w pomieszczeniach doskonale się wkomponowują w najnowocześniejszy styl miejsca jak i w klasyczny, Są bardzo ciekawą, funkcjonalną ozdobą, która dzisiaj jest bardzo modna.

Jest to taka” kropka nad i”, wieńcząca końcowy efekt danej aranżacji pomieszczenia. Zawieszenie jej na suficie pozwala nadać przestrzeni odpowiedniego klimatu i intrygującego wyglądu. Na bazie żarówki żarnikowej projektanci tworzą dzisiaj bardzo ciekawe i minimalistyczne konstrukcje oświetleniowe, które najczęściej stosowane są do mieszkań o loftowym sznycie.

Jaka jest konstrukcja żarówek ozdobnych?

W tego typu żarówkach wykorzystano włókno węglowe, które odpowiedzialne jest za wytworzenie światła. Jest to sięgnięcie po stare rozwiązania, ponieważ kiedyś żarówki świeciły się w taki właśnie sposób. Starodawny wygląd żarówek ozdobnych w połączeniu ze starodawnym sposobem oświetlenia spowodował, że taka żarówka ma ciekawy wygląd i przez to może być zastosowana we wspomnianych już loftowych mieszkaniach, minimalistycznych, w stylach skandynawskich oraz rustykalnych.

Ciepły blask

Żarówki ozdobne (https://www.dutchhouse.pl/oswietlenie/akcesoria-do-lamp) dają bardzo ciepły blask światła, przez to zainstalowanie ich w danym pomieszczeniu nadaje mu ciepłego i miłego nastroju. Ma ona również bardzo ciekawy i oryginalny wygląd, który znacznie odbiega od wyglądu zwykłej i prostej żarówki.

Stosowana jest jako punktowe oświetlenie, które wiesza się dość nisko. Dopełnieniem określonego efektu jest kolorowy kabel, który łączy żarówkę z sufitem. Niby wygląd takiej instalacji jest surowy, jednak jako część pomieszczenia ciekawie zaaranżowanego, to właśnie ta ozdobna żarówka nadaje wnętrzu charakteru.
Są również oferowane wersje biurkowe takich żarówek.

Może Ci się również spodoba