Jakie są żarówki ozdobne?

Można uzyskać w danym wnętrzu jego własny styl, poprzez zamontowanie żarówek ozdobnych. Tego typu żarówki są ostatnio bardzo modne i idealnie sprawdzają się nie tylko jako źródła światła, ale także jako elementy dekoracyjne danego pomieszczenia.

Jasna kropka nad i

Żarówki ozdobne to dzisiaj taki intrygujący detal, który od razu przyciąga oko. Wiszące w pomieszczeniach doskonale się wkomponowują w najnowocześniejszy styl miejsca jak i w klasyczny, Są bardzo ciekawą, funkcjonalną ozdobą, która dzisiaj jest bardzo modna.

Jest to taka” kropka nad i”, wieńcząca końcowy efekt danej aranżacji pomieszczenia. Zawieszenie jej na suficie pozwala nadać przestrzeni odpowiedniego klimatu i intrygującego wyglądu. Na bazie żarówki żarnikowej projektanci tworzą dzisiaj bardzo ciekawe i minimalistyczne konstrukcje oświetleniowe, które najczęściej stosowane są do mieszkań o loftowym sznycie.

Jaka jest konstrukcja żarówek ozdobnych?

W tego typu żarówkach wykorzystano włókno węglowe, które odpowiedzialne jest za wytworzenie światła. Jest to sięgnięcie po stare rozwiązania, ponieważ kiedyś żarówki świeciły się w taki właśnie sposób. Starodawny wygląd żarówek ozdobnych w połączeniu ze starodawnym sposobem oświetlenia spowodował, że taka żarówka ma ciekawy wygląd i przez to może być zastosowana we wspomnianych już loftowych mieszkaniach, minimalistycznych, w stylach skandynawskich oraz rustykalnych.

Ciepły blask

Żarówki ozdobne (https://www.dutchhouse.pl/oswietlenie/akcesoria-do-lamp) dają bardzo ciepły blask światła, przez to zainstalowanie ich w danym pomieszczeniu nadaje mu ciepłego i miłego nastroju. Ma ona również bardzo ciekawy i oryginalny wygląd, który znacznie odbiega od wyglądu zwykłej i prostej żarówki.

Stosowana jest jako punktowe oświetlenie, które wiesza się dość nisko. Dopełnieniem określonego efektu jest kolorowy kabel, który łączy żarówkę z sufitem. Niby wygląd takiej instalacji jest surowy, jednak jako część pomieszczenia ciekawie zaaranżowanego, to właśnie ta ozdobna żarówka nadaje wnętrzu charakteru.
Są również oferowane wersje biurkowe takich żarówek.

Możesz również polubić…