Kubki villeroy&boch – oryginalność i trwałość w jednym

W każdej kuchni jednymi z najważniejszych elementów są oczywiście kubki i talerze. To dzięki nim można spożywać codzienne, ale i odświętne posiłki. Dlatego należy wybrać naczynia, które będą po prostu najlepsze.

Zastawa stołowa ambition

Są to zawsze produkty w dobrej cenie, o niezwykle wysokiej jakości, z oryginalnym wzornictwem. Produkuje się je z najlepszych materiałów, by mogły służyć przez całe lata. Zastawa stołowa ambiotion potrafi zaspokajać najróżniejsze gusta klientów, gdyż w swojej ofercie posiada różnorodne linie produktów. I tak na przykład seria Lordene proponuje klientom porcelanową zastawę z delikatnym roślinnym motywem i złoconym obrzeżem naczyń. Ma ona klasyczny kształt, a zdobienia nadają jej niezwykłej elegancji.

Kubki villeroy&boch

Są to naczynia renomowanej firmy, która odznacza się tym, że wszystkie produkty są trwałe, a zarazem bardzo stylowe. Taka też jest kolekcja kubków New Wave Caffe, która charakteryzuje się ciekawym i niekonwencjonalnym wzornictwem. Uszy kubków zbudowane są z płynnych linii, które zawijają się jak elastyczne tworzywo, a nie trwała porcelana. Wygląda to naprawdę wyjątkowo i oryginalnie, dlatego seria stała się rozpoznawalna i chętnie kupowana niemal na całym świecie. Także dlatego, że użyta w nich porcelana jest wytrzymała i pokryta szkliwem, co sprawia, że jest odporna na wyszczerbienia i można ją myć w zmywarce, a nawet używać w kuchence mikrofalowej.

Może Ci się również spodoba