Obieraczka do ziemniaków- która sprawdzi się najlepiej?

Obieraczka do ziemniaków sprawdza się w każdej kuchni. Prosta w obsłudze, ułatwia przyrządzenie często niebanalnych dań. Automatyczne obieraczki do ziemniaków stały się powszechnie używanym zamiennikiem ich manualnej wersji. Urządzenia te świetnie sprawdzają się w firmach gastronomicznych, czy cateringowych. Profesjonalne obieraczki do ziemniaków potrafią zaoszczędzić mnóstwo czasu, a przygotowanie potraw staje się prostsze i przyjemniejsze.

Nierdzewne obieraczki do ziemniaków

Dobra obieraczka do ziemniaków charakteryzuje się dużą wytrzymałością. Najlepiej postawić na produkt, który został wykonany ze stali nierdzewnej. Taka obieraczka będzie przede wszystkim odporna na korozję i wszelkiego rodzaju uderzenia. Oprócz tego urządzenie tego typu jest:

  • proste w utrzymaniu higieny
  • nieskomplikowane pod względem czyszczenia i nie wymaga specjalnych środków czyszczących
  • estetycznie wyglądające i sprawdzi się w każdej kuchni, również przemysłowej, niezależnie od częstotliwości użycia. 

Obieraczka do ziemniaków Profi Line 5kg Hendi 226834 została wykonana ze stali nierdzewnej, co w połączeniu z cyfrowym timerem i przezroczystą pokrywą tworzy smukłe i estetyczne urządzenie, które nie jest przy tym ciężkie. Łatwa w utrzymaniu obieraczka Profi Line będzie także wartym uwagi zamiennikiem dla obieraczki Kitchen Line 5kg Hendi 229200. Urządzenie wykonane ze stali nierdzewnej z pokrywą z poliwęglanu, jest wyjątkowo łatwe w użyciu i bezpieczne w obsłudze. Posiada także separator do zbierania skórek, który zmniejsza ryzyko zapchania obieraczki odprowadzaną wodą.

Obieraczka do ziemniaków-jak wybrać idealny model?

Obieraczki do obierania ziemniaków występują w przeróżnych wersjach. Przed wyborem odpowiedniego modelu należy wziąć pod uwagę docelowe przeznaczenie produktu. W przypadku dobrze prosperującej firmy cateringowej świetnie sprawdzi się obieraczka lakierowana do ziemniaków RedFox SKBZ 00000255. Urządzenie jest bardzo pojemne (40 litrów) i nadaje się do obierania także innych warzyw korzennych. Oprócz tego, dzięki przygotowanym otworom na śruby, istnieje także możliwość przytwierdzenia obieraczki do podłogi. Urządzenie jest proste w obsłudze, a długość cyklu wynosi 6 minut.

W przypadku zastosowania obieraczki do ziemniaków w gospodarstwie domowym bądź w mniejszej firmie gastronomicznej dobrze sprawdzi się urządzenie mniejszych gabarytów takie jak obieraczka 6kg Stalgast 789061. Produkt posiada czasomierz z regulacją do 5 minut i łatwy dostęp do podzespołów. Charakteryzuje się również prostą, choć nowoczesną obudową i cichą pracą.

Przy wyborze odpowiedniego sprzętu warto zwrócić uwagę także na moc silnika konkretnego urządzenia, oraz wydajność poszczególnych opcji. 

Możesz również polubić…