Ozdobne pudełka na ciasto

Obecnie wiele większych i mniejszych firm cukierniczych sprzedaje swoje wypieki w specjalnych pudełkach. Pudełka same w sobie są reklamą, posiadając na sobie logo cukierni lub piekarni, w której powstał wypiek. Pełnią również funkcję ozdobną i ochronną, a wypieki okolicznościowe najczęściej pakowane są w całkiem inny rodzaj pudełek.

Pudełka tradycyjne

W większości cukierni, zwłaszcza tych sieciowych, dostępne są specjalne pudełka na ciasto. Są one całkowicie darmowe i pakuje się w nie różnorodne wypieki, takie jak babeczki, kawałki ciast czy też inne niewielkie wyroby cukiernicze. Zabezpieczają one produkt przed pognieceniem się podczas transportu przez klienta. Często posiadają też niewielki element reklamowy, taki jak logo cukierni. Są raczej projektowane w sposób oszczędny, bez specjalnych elementów ozdobnych czy te skomplikowanych wzorów.

Pudełka na wypieki okolicznościowe

Wypieki okolicznościowe, takie jak torty urodzinowe i imieninowe, wymagają specjalnych pudełek na ciasto. Są one często dużo większe od tych klasycznych, mogą również posiadać przeźroczystą pokrywę pudełka. Ich dużą zaletą jest to, że pozwalają na bezpieczne przenoszenie i przechowywanie ciasta. Pudełka są jednorazowe, niektóre osoby jednak wykorzystują je do przechowywania domowych wypieków. Jest to więc idealny sposób nie tylko na zareklamowanie swoich usług, ale również zapewnienie klientom wysokiej jakości usług przy pomocy dodatkowego zabezpieczenia.

Możesz również polubić…