Przeznaczenie barku na kółkach

Barek to mały stolik, przeważnie na kółkach, który jest przeznaczony do stawiania na nim małych przekąsek, alkoholu, drinków, ciastek. Obecne barki na kółkach to stylowe, eleganckie meble, które zdobywają coraz większą popularność. Elegancja to jednak nie wszystko, barki są także bardzo praktyczne i funkcjonalne. Kółka zamontowane na nóżkach pozwalają przesuwać ten mebel właściwie po całym domu, bez ograniczeń.

Dla kogo przeznaczony jest barek na kółkach?

Ten charakterystyczny element wyposażenia nowoczesnych mieszkań, biur i gabinetów przeznaczony jest przede wszystkim dla osób otwartych na nowości i szukających niebanalnego dodatku do salonu, gabinetu czy do kuchni. Jest to niezbędny mebel dla każdego, kto lubi często organizować większe lub mniejsze przyjęcia i spotkania w gronie rodzinnym, albo spędzać czas z przyjaciółmi.

Każdy prezes, dyrektor lub menadżer podniesie swój prestiż, jeśli w jego gabinecie będzie stał barek na kółkach (kliknij), pełen różnych trunków i przekąsek. Mebel ten, choć tak niepozorny, na pewno przyczyni się do zacieśnienia relacji z kontrahentami, czy z pracownikami, których będzie można poczęstować napojem prosto z barku.

Rodzaje barków na kółkach

Najbardziej popularnym barkiem jest ten, który jest przeznaczony na alkohol. Składa się z kilku półek, które mogą być szklane lub metalowe. Oprócz tego barek taki posiada specjalne uchwyty na szklanki oraz alkohol. Barek na kółkach do kuchni to urządzenie, które ma dużo przegródek, które pozwalają na zachowanie porządku w tym pomieszczeniu.

Barki mogą być wykonane z różnych materiałów. Najtańszą wersją są te wykonane z płyt pilśniowych, pomalowanych na różne kolory. Mogą być także wykonane z metali i ze stali nierdzewnej. Najpopularniejsze są te łączone, np. w kolorze czarnym ze srebrnymi nóżkami. Każdy stylowy barek będzie modnym dodatkiem do wnętrza, niezależnie od tego czy jest ono klasyczne, czy super nowoczesne. Trzeba znaleźć taki barek, aby pasował stylem i charakterem do konkretnego pomieszczenia.

Możesz również polubić…