Słodki upominek dla gości weselnych? Nie zapomnij o opakowaniu na ciasta

W Polsce przyjęło się, że dla gości weselnych przygotowuje się jakiś miły upominek, który mogą zabrać ze sobą do domu. W ostatnich latach prym wiodą nowości, takie jak na przykład małe buteleczki z domową nalewką, albo małe słoiczki z miodem. Trzeba jednak przyznać, że najwięcej osób lubi i tak to, co najbardziej tradycyjne. O czym mowa? Oczywiście o ciastach weselnych zapakowanych do domu.

Słodki upominek dla gości weselnych

Weselne ciasta zapakowane do domu cieszą chyba każdego. Na imprezie nie każdy ma ochotę na słodycze. Za to na drugi dzień w domu, do popołudniowej kawy, kawałek ciasta z wesela smakuje idealnie. Żeby to wszystko zapakować dla gości potrzebne są opakowania i pudełka na ciasta. Klasyczne pudełko na tort, jakie często kupuje się wtedy, gdy chce chce się gdzieś przetransportować takie duże ciasto, zdecydowanie się w tym przypadku nie sprawdzi. Potrzebne są bowiem nieduże opakowania, które dodatkowo będą spersonalizowane – będą na nich wydrukowane na przykład inicjały państwa młodych.

Pudełko do zapakowania tortu

Państwo młodzi nie powinni jednak zapomnieć o zakupie pudełka na tort. Zwykle po każdym weselu zostaje bowiem spory kawałek tego głównego ślubnego wypieku, który trzeba jakoś zapakować i przetransportować z sali weselnej do domu. Byłoby szkoda, by tort się zmarnował. Jest to najczęściej drogi i wykwintny wypiek. Pudełko na tort, do którego będzie można zapakować to co pozostanie, to zatem dobre rozwiązanie.

Możesz również polubić…