Tradycyjne i nowoczesne sztućce amefa

Sztućce Amefa to bardzo uniwersalne produkty, które zadowolą zarówno tradycjonalistów oraz ludzi kochających nowoczesność. Sztućców można używać zarówno podczas codziennych posiłków, jak i organizowanych przyjęć lub rodzinnych imprez.

Najważniejsze informacje o firmie

Firma produkująca sztućce jest dostępna rynku od 1931 roku. Znana jest ze swojej szerokiej działalności w handlu hurtowym i detalicznym oraz w cateringu w aż 30 krajach na całym świecie. Produkując sztućce Amefa firma stosuje najwyższej jakości standardy. Dzięki nim możliwe jest ich długotrwałe użytkowanie. Warto dodać, że niezależnie od przedziału cenowego firma dba zarówno o detale jak i o perfekcyjne wykończenia.

Kolekcje sztućców amfea

sztućce amefaKlienci mają do wyboru produkty z dwóch kolekcji. Pierwsza nosi nazwę Amefa. Dla projektantów tej kolekcji bardzo ważna była funkcjonalność oraz odpowiednia forma sztućców. Ponadto do wyboru są modele o bardzo szerokiej gamie wzorów. Dla miłośników kolorów istnieje możliwość wyboru produktów z kolorowymi trzonkami. Dostępne kolory to: oliwkowy, brązowy, ecru i szary. Bardzo ważne jest to, że sztućce wykonane są ze stali nierdzewnej 18/0 lub 18/10. Druga kolekcja nazywa się Amefa Premiere. Modele wyróżnia wyjątkowe wzornictwo oraz przepiękne wyróżnienia. Dbałość o szczegóły jest na bardzo wysokim poziomie. Należy dodać, że sztućce wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej 18/10.

Może Ci się również spodoba