Wypożyczanie krzeseł i pokrowców

Przygotowanie większego przyjęcia nie jest łatwym zadaniem. Problemem często okazuje się brak wystarczającej ilości krzeseł. Dlatego warto przemyśleć, czy opłaca się kupować dodatkowe krzesła, czy może je wypożyczyć?

Krzesła na wesele

Przyjęcie weselne robi się zazwyczaj na kilkadziesiąt osób. Często sala weselna dysponuje swoimi krzesłami. Jednak jeżeli nie będą one w naszym guście lub nie będą pasować do całego wystroju sali to warto wtedy wypożyczyć meble. Wypożyczalnia krzeseł oferuje różne modele, fasony i kolory. Wtedy możemy zaskoczyć naszych gości czymś nowoczesnym i bardziej dekoracyjnym. Krzesła w rustykalnym stylu świetnie sprawdzą się na ślub w plenerze. Dzięki wypożyczalni krzeseł zaoszczędzimy sporo pieniędzy. Zazwyczaj koszt wypożyczenie jednego krzesła to ok. 5-10 zł.

Pokrowce na krzesła

Natomiast jeżeli mamy do dyspozycji krzesła to warto je jeszcze dodatkowo ozdobić. Firmy oferują wiele pokrowców, w rożnych wzorach i kolorach. Pokrowce na krzesła pełnią funkcję dekoracyjną. Mogą one dodać wnętrzu nieco elegancji i wyrafinowania, uatrakcyjnić je i uczynić wyjątkowym. Dodatkowo chronią one meble przed zabrudzeniem. Wypożyczalnia pokrowców na krzesła oferuje je zazwyczaj w cenie 5 zł za sztukę. Na wesele najlepszy będzie pokrowiec, który będzie sięgał podłogi i przykryje cały mebel. Tego typu pokrowiec często posiada dodatkową dekorację, w postaci wiązania z kokardą z tyłu krzesła.

Możesz również polubić…