Zmywarka wio 3o33 del – opis urządzenia

Kiedy mieszkamy sami lub z jedną osobą, nie mamy większych kłopotów ze zmywaniem naczyń. Każdy może umyć talerz po sobie, poza tym często zdarza się, że ludzie są zabiegani i jedzą na mieście. Jednak im rodzina staje się większa, tym zmywanie naczyń staje się bardziej uciążliwe. Kiedy akurat jesteśmy zmęczeni, wystarczy chwila nieuwagi i odłożenia obowiązków na później, aby w zlewie oraz na blacie pojawił się cały stos brudnych naczyń. Często taki brud jest w dodatku zaschnięty i ciężko go zmyć. Co więc zrobić w takiej sytuacji? Z pewnością warto zainwestować w dobrą zmywarkę. W dzisiejszym wpisie przyjrzymy się uważnie urządzeniu, jakim jest zmywarka wio 3o33 del. Co oferuje ten model?

W kwestii ochrony środowiska (i przy okazji zawartości naszego portfela) prezentowany model ma się czym pochwalić. Zmywarka wio 3o33 del posiada klasę energetyczną A+++, co robi wrażenie. Zużycie wody wynosi 10 litrów na jeden cykl, a przynajmniej tak deklaruje producent. Orientacyjnie w zmywarce zmieści się 14 pełnych kompletów naczyń i sztućców, więc przeciętna rodzina będzie włączać zmywarkę raz dziennie lub raz na dwa dni. 

Zmywarka wio 3o33 del posiada 11 programów, dedykowanych różnym potrzebom. Mniej zaawansowani użytkownicy mogą się w tym pogubić, jednak taka ilość sprawia, że każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Co ciekawe, górny kosz w zmywarce jest regulowany, a w przypadku nagłej awarii urządzenie samo zatrzyma dopływ wody. 

Długość całego procesu mycia naczyń może zależeć od różnych czynników, jednak producent deklaruje, że istnieje możliwość umycia oraz wysuszenia naczyń w ciągu 1 godziny. Taka opcja z pewnością zadowoli np. zapominalskich, którym przypomni się, że za godzinę przyjdą goście, a brakuje czystych naczyń.

Może Ci się również spodoba